Apie mus

LEDKINAS.LT (UAB „Evilsa“ ) veiklos sritis – LED projektorių, lazerinių projektorių, hibridinių projektorių namų vartotojams importas, tiekimas ir priežiūra bei pardavimas elektroninėje parduotuvėje.
Mūsų įmonė stengiasi pasiūlyti namų kino privalumus ir kokybę kiekvienam, už prieinamą kainą.

LEDKINAS.LT elektroninės parduotuvės kolektyvas visada pasirengęs įgyvendinti klientų poreikius. Specialistai, turintys daug žinių apie naujausias mokslo ir technologijų tendencijas, jus nuoširdžiai, maloniai bei profesionaliai aptarnaus, atsakys į visus dominančius klausimus ir padės išsirinkti tai, kas būtent jus domina, tenkina lūkesčius ir jūsų individualų biudžetą.
LEDKINAS.LT elektroninėje parduotuvėje rūpinamės savo klientais, stengiamės pasiūlyti palankias pirkimo sąlygas, patogius, saugius apmokėjimo ir prekių gavimo būdus. Dirbame su didžiausiais vežėjais Lietuvoje, taigi siūlome modernų ir greitą prekių gavimą tiesiai į namus arba jums patogią atsiėmimo vietą.
Nuolatos plečiame savo asortimentą, tačiau pagrindiniai mūsų produktai - LED projektoriai, projektorių ekranai bei projektorių priedai namų naudotojams.

Mūsų įmonės vertybės - profesionalumas, klientų lūkesčių įgyvendinimas, abipusiai kompromisai bei suprantingumas, malonus, kvalifikuotas ir į klientą orientuotas aptarnavimas.

Mūsų misija - teikti aukštos kokybės paslaugas, aptarnavimą ir geranoriškumą, visada atsižvelgti bei prisitaikyti prie klientų poreikių ir pageidavimų.

Mūsų vizija - tapti viena didžiausių LED, lazerinių ir hibridinių projektorių tiekėjų bei importuotojų Lietuvos rinkoje.

Rašyk
Skambink